• شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17

درباره ما

شرکت " کارن مدیا تکوین" به پشتوانه یک دهه تلاش مهندسین مجرب و کادر فنی متخصص خود در زمینه سیستم های جریان ضعیف شامل ؛ BMS ، ساختمان هوشمند ، دوربین های مداربسته  و شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و آیفون های تصویری در پروژه های خصوصی و دولتی مشغول به فعالیت می باشد .

بکارگیری سیستم مدیریت جامع ساختمان (BMS) مقوله ای است که در پروژه های اداری و تجاری به عنوان راهکاری جهت یکپارچه سازی سیستم های موتورخانه و مشاعات در راستای  تامین آسایش، ایمنی، امنیت و صرفه جویی انرژی مورد توجه قرار گرفته است و در همین راستا حوزه مسکونی صنعت ساختمان کشور با هدف یکپارچه سازی سیستم های نظارتی و حفاظتی رویکرد خانه  هوشمند(Smart Home) رادرپیش گرفته است .

مجموعه کارن افتخار دارد که علاوه بر یکپارچه سازی موتورخانه ها و دیگر سیستم های حفاظتی و نظارتی ، در ارایه جدیدترین تکنولوژی روز دنیا از طریق دستگاه  نیروگاهی کوچک تولید برق و آب گرم و آب سرد ، خدمت نوینی به کشور و صنعت برق در شرایط کنونی  داشته باشد . این دستگاه ها که به نام CHP , CCHP  میباشند امروزه نگاه جدید و طیف گسترده ای از تولید برق و آب گرم و سرد را به همراه دارند .

گروهکارن  با بهره گیری از تیم  بازاریابی و فروش زبده ، مشاوره فنی و طراحی مهندسی ، اجرای دقیق و خدمات سریع  به پروژه های محترم توانسته است رزومه قابل توجهی را کسب نماید و در این  راستا کارفرمایان محترم را با مناسب ترین هزینه  و مدیران پروژه را با اجرای صحیح و به موقع و کادر فنی پروژه ها را با مشاوره فنی  و مصرف کنندگان را با خدمات به موقع یاری نموده  و اعتماد و آرامش آنان را همراهان همیشگی خود  نماید.

CHP , CCHP  :SIMENS   آلمان

 BMS:   Schneider  فرانسه

خانه هوشمند :Save key انگلیس

دوربین مداربسته :AVIGILON کانادا

سیستم های شبکهو مخابراتی :Telegartner  آلمان

آیفون تصویری :  Multitek   ترکیه  

12.jpg

کلیه حقوق این سایت نزد کارن مدیا تکوین محفوظ است.