• شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17

دوربین مدار بسته

مبتکر در ارائه راهکارهای یکپارچه نظارت تصویری

دوربین مدار بسته اویجیلون

اویجیلون ؛مبتکر در ارائه راهکارهای یکپارچه نظارت تصویری

کمپانی اویجیلون، طراح، سازنده و توسعه‌دهنده راهکارهای جامع نظارت تصویری شامل دوربین، انکدر، نرم‌افزارهای مدیریت تصویر، ویدئو آنالیتیک و راهکارهای کنترل تردد/ دسترسی است.

راهکارهای جامع اویجیلون در هزاران موقعیت مختلف از جمله نفت و گاز، نیروگاه ها، محیط‌های آموزشی، سیستم‌های حمل‌ونقل، مراکز بهداشت و درمان، اماکن عمومی، زیرساخت‌های حیاتی، زندان‌ها، کارخانه‌ها، فرودگاه، مؤسسات مالی، تأسیسات دولتی و فروشگاه‌ها به کار گرفته‌شده‌اند.

با تأسیس دفاتر اویجیلون در ایالات‌متحده و کانادا و نیز دفاتر منطقه‌ای آن در سرتاسر دنیا، امروزه شاهد فروش و پشتیبانی راهکارهای اویجیلون در بازار جهانی هستیم.

 

 

 

حذف خطاهای نیروی انسانی با استفاده از هوش مصنوعی

اویجیلون؛ پیشرو در ارائه راهکارهای ویدئو آنالیتیک مبتنی بر هوش مصنوعی

هوش مصنوعی قادر به حل بسیاری از چالش‌های مهم موجود در صنعت حفاظت و امنیت است. با استفاده از هوش مصنوعی بکار رفته در فناوری ویدئو آنالیتیک اویجیلون، می‌توان روی مهم‌ترین موضوعات تمرکز و درنتیجه بهترین نصمیم ها را برای واکنش در شرایط مختلف گرفت.

 

 

 

 

جستجوی هوشمند تصاویر تنها در چند ثانیه

اویجیلون به‌سرعت درحال‌توسعه تکنولوژی ویدئو آنالیتیک خود مبتنی بر هوش مصنوعی است تا کاربران قادر به جستجوی سریع در میان تصاویر برای شناسایی اطلاعات مهم باشند.

قابلیت‌های جدید جستجوی هوشمند در میان تصاویر ضبط‌شده بر اساس سرعت حرکت اجسام، چهره افراد، مشخصات ظاهری افراد و یا خودروها، تفکیک افراد از وسایل نقلیه و تشخیص حرکات غیرعادی در تصاویر تنها در کسری از دقیقه (چند ثانیه) به کاربر امکان یافتن سوژه در مدت‌زمان بسیار کوتاه‌تر و واکنش فوری و مؤثر می‌دهد.

 

 

 

نرم‌افزار مدیریت ویدئو اویجیلون

ابزاری قدرتمند و پیچیده با کاربری ساده برای جستجوی هوشمند

نرم‌افزار (ACC) Avigilon conter  اویجیلون، کاربر را قادر به مدیریت تصاویر دوربین، کاهش زمان جستجو و واکنش سریع‌تر می‌سازد. در نسخه جدید این نرم‌افزار، ACC6، فن‌آوری جستجوی پیشرفته انحصاری اویجیلون، Apearance search، ارائه‌شده است.

کاربران می‌توانند برای راهکار امنیتی جامع از ACC6 به همراه نرم‌افزار (ACM) Access Control manager  اویجیلون استفاده کنند.

 

 

 

 

 

پیشگیری از خطر؛ مهم‌ترین اصل در حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی

با نرم‌افزار ACC تصاویر از دوربین‌های مگا پیکسل اویجیلون (از 1 تا 5 مگا پیکسل و از 4K تا 7K) ضبط و مدیریت می‌شوند. کاربری ساده این نرم‌افزار، پرسنل امنیتی را قادر می‌سازد تا با حداقل آموزش قادر به ارزیابی رویدادها و واکنش نسبت به آن‌ها و نیز پیشگیری از بسیاری از حوادث باشند.

نرم‌افزار در حالی تصاویر HD را ضبط و ذخیره می‌کند که پهنای باند و ذخیره‌سازی را به‌صورت هوشمند با استفاده از تکنولوژی  HDSM مدیریت می‌کند.

نرم‌افزار ACC علاوه بر اینکه روی انواع سیستم‌های سخت‌افزاری اویجیلون ازجمله دوربین‌های سری ES و ذخیره‌سازی‌های ویدئویی تحت شبکه HD، دستگاه‌های ویدئویی  HD و HD NVR Workstations و ACC ES Hardware نصب‌شده است، به‌عنوان یک نرم‌افزار مجزا نیز بسیاری از نیازهای کاربر را برطرف می‌کند.

تکنولوژی Appearance Search اویجیلون روشی جدید برای جستجوی ویدئو

با استفاده از این تکنولوژی، کاربران تنها در چند ثانیه قادر به یافتن فرد با وسیله نقلیه موردنظر در میان ساعت‌ها تصاویر ضبط‌شده هستند. به‌این‌ترتیب، زمان واکنش نسبت به حوادث نیز کاهش‌یافته و اپراتورها با داشتن شواهد مستحکم بر اساس تصاویر موجود قادر به بررسی‌های دقیق‌تر فضایی خواهند بود.

 

 

افت سریع دقت اپراتور پس از 20 دقیقه!

تحقیقات نشان می‌دهند اپراتور اتاق کنترل بعد از گذشت 20 دقیقه عطا قادر به مشاهده نیست. اویجیلون با ارائه تکنولوژی هوشمند ویدئو آنالیتیک خود توانسته این مشکل را حل کند.

ویدئو آنالیتیک اویجیلون

با نظارت دقیق به کمک تکنولوژی ویدئو آنالیتیک Self-learnlng  اویجیلون، پرسنل امنیتی قادر به واکنش بی‌درنگ و مؤثر خواهند بود. دوربین‌های اویجیلون تا رزولوشن (16mp) 5k دارای ویدئو آنالیتیک هستند و کاربران به‌راحتی قادر به مشاهده، جستجو و مدیریت رویدادها و هشدارها خواهند بود.

 

 

 

 

هوش مصنوعی؛ وجه تمایز ویدئو آنالیتیک اویجیلون

تکنولوژی ویدئو آنالیتیک Self-learning

در این تکنولوژی از الگوریتم‌های پیشرفته برای تشخیص حرکات و مشخصات افراد و وسایل نقلیه صرف‌نظر از فعالیت‌های نامرتبط با صحنه استفاده می‌شود. تکنولوژی Teach-by-example نیز کاربران را قادر می‌سازد تا با بررسی دقیق هشدارها،قابلیت Self-learning  را بهبود بخشند.

نصب و کاربری آسان

ویدئو آنالیتیک Self-learning اویجیلون برای شناسایی صحنه و تغییرات آن بدون نیاز به کالیبراسیون دستی طراحی‌شده است.

 

 

 

فرمت‌های فشرده‌سازی متداول لازمند اما پاسخگوی کلیه نیازهای ذخیره‌سازی نیستند !

مدیریت بهینه پهنای باند

امروزه انواع و اقسام فرمت‌های فشرده‌سازی تصویر و ویدئو باقابلیت‌های منحصربه‌فرد خود ازجمله H264 و... به‌منظور کاهش پهنای باند و ذخیره‌سازی کاربرد گسترده‌ای در نظارت تصویری دارند. اما اویجیلون باهدف بهینه‌سازی مصرف پهنای باند یک گام فراتر رفته و تکنولوژی انحصاری HDSM خود را باهدف کاهش پهنای باند از سرور تا کلاینت و با حفظ کیفیت و جزئیات بالای تصویر ارائه کرده است.

تکنولوژی HDSM SmartCodec

با استفاده از این تکنولوژی که در دوربین‌های سری H4 بکار رفته، فشرده‌سازی افزایش‌یافته و پهنای باند تا 50% نسبت به کمک H.264 کاهش می‌یابد.

تکنولوژی انحصاری HDSM

این تکنولوژی، پهنای باند را از سرور به کلاینت با ارسال جزئیات تصویر متناسب با نیاز کاربرهای مختلف کاهش می‌دهد.

تکنولوژی Idle Scene Mode

با استفاده از این تکنولوژی، پهنای باند و ذخیره‌سازی برای ضبط پیوسته صحنه‌هایی که در آن‌ها فعالیتی وجود ندارد، کاهش می‌یابد. در صورت نبود حرکت درصحنه، تصاویر بافریم ریت پایین‌تری ضبط می‌شوند. با فعال کردن این حالت ضبط پیوسته، تغییرات و جزئیات صحنه نیز به‌طور کامل ضبط می‌شوند.

 

انتخاب با شماست؛ از 1 تا 30 مگا پیکسل

اویجیلون انواع دوربین‌های دام، بولت و باکس را با رزولوشن‌های 1 تا 5 مگا پیکسل و 4K تا 7K برای پاسخگویی به کلیه نیازهای کاربران ارائه می‌دهد.

12.jpg

کلیه حقوق این سایت نزد کارن مدیا تکوین محفوظ است.